
DeToolz
Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii
★★★★☆4.0
Scor ofertă homelib (cum îl calculăm)Descriere
Ciocan rotopercutor SDS+ 18V fara perii creeat pentru utilizare zilnica in proiecte DYI si acasa. Caracteristici: Ciocan rotopercutor SDS+ 18V fAƒrAƒ perii - Detoolz DZ-SE182 Putere, precizie ETMi eficienE Aƒ pentru lucrAƒri de foraj ETMi dAƒltuire! Ciocanul rotopercutor Detoolz DZ-SE182 este o unealtAƒ robustAƒ ETMi eficientAƒ,. Asigura performanta constanta si este usor de montat si intretinut. Beneficii: eficienta, fiabilitate, economie de timp la instalare.
Citește mai mult
Toate ofertele
Alte produse DeToolz
Recomandate din Scule de mână
Vezi toate →Intrebari Frecvente
Unde găsesc Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii la cel mai mic preț?▼
Cel mai mic preț este 284,00 RON la Micul Meseriaș. Comparăm 2 oferte de la magazine de încredere.
Cine produce Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii?▼
Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii este de la brandul DeToolz.
Din ce categorie face parte Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii?▼
Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii face parte din categoria Scule de mână. Vezi mai multe produse similare pe pagina categoriei.
Cât costă Ciocan rotopercutor sds+ 18V fara perii?▼
Prețul variază între 284,00 RON și 413,00 RON în funcție de magazin.










