zeci de magazine·Casă, Bricolaj & Grădină

homelib
Corp Superior 80 Vista Crem

MobilaDeko

Corp Superior 80 Vista Crem

★★★★☆3.3
Scor ofertă homelib (cum îl calculăm)
Mobiladeko
162,75 RON217,00 RON-25%
Cumpără de la Mobiladeko
1 alte oferte, până la 173,60 RON ↓
BrandMobilaDekoCategorieMobilă de bucătărieMagazine2

Descriere

Dimensiuni: Corp Superior 80 ( x 1buc ): 80 x 30 x 36cm Material: Corp: Pal melaminat Alb Front: MDF infoliat Crem Caracteristici: O usa Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare...

Citește mai mult

Toate ofertele

Oferte (2)

  • Mobiladeko
    217,00 RON
    162,75 RON
    -25%
    Cumpără
  • MobilaChic
    217,00 RON
    173,60 RON
    -20%
    Vezi

Alte produse MobilaDeko

Recomandate din Mobilă de bucătărie

Vezi toate →

Intrebari Frecvente

Unde găsesc Corp Superior 80 Vista Crem la cel mai mic preț?▼
Cel mai mic preț este 162,75 RON la Mobiladeko. Comparăm 2 oferte de la magazine de încredere.
Cine produce Corp Superior 80 Vista Crem?▼
Corp Superior 80 Vista Crem este de la brandul MobilaDeko.
Din ce categorie face parte Corp Superior 80 Vista Crem?▼
Corp Superior 80 Vista Crem face parte din categoria Mobilă de bucătărie. Vezi mai multe produse similare pe pagina categoriei.
Cât costă Corp Superior 80 Vista Crem?▼
Prețul variază între 162,75 RON și 173,60 RON în funcție de magazin.