
MobilaDeko
Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm
★★★☆☆3.0
Scor ofertă homelib (cum îl calculăm)Descriere
Dulap wenge mașină spălat, 85x35X199 cm Transformă baia într-un spațiu ordonat cu acest dulap wenge mașină spălat , o piesă elegantă și funcțională pentru organizarea zilnică. Din PAL melaminat...
Citește mai mult
Toate ofertele
Alte produse MobilaDeko
Recomandate din Mobilier de baie
Vezi toate →Intrebari Frecvente
Unde găsesc Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm la cel mai mic preț?▼
Cel mai mic preț este 453,00 RON la Mobiladeko. Comparăm 2 oferte de la magazine de încredere.
Cine produce Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm?▼
Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm este de la brandul MobilaDeko.
Din ce categorie face parte Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm?▼
Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm face parte din categoria Mobilier de baie. Vezi mai multe produse similare pe pagina categoriei.
Cât costă Dulap MS 2U Polite Wenge 85x35x199 cm?▼
Prețul variază între 453,00 RON și 483,20 RON în funcție de magazin.











