zeci de magazine·Casă, Bricolaj & Grădină

homelib
Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm

MobilaDeko

Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm

3.3
Scor ofertă homelib (cum îl calculăm)
Mobiladeko
328,50 RON438,00 RON-25%
Cumpără de la Mobiladeko
1 alte oferte, până la 350,40 RON
BrandMobilaDekoCategorieMobilă de bucătărieMagazine2

Descriere

Mască chiuvetă bucătărie, alb, 80x60x85 cm, cu 2 uși și picioare reglabile Masca chiuvetă bucătărie, cu dimensiunile de 80x60x85 cm, este proiectată pentru a oferi un spațiu funcțional și estetic sub chiuveta din bucătărie. Realizată...

Citește mai mult

Toate ofertele

Oferte (2)

  • Mobiladeko
    438,00 RON
    328,50 RON
    -25%
    Cumpără
  • MobilaChic
    438,00 RON
    350,40 RON
    -20%
    Vezi

Alte produse MobilaDeko

Recomandate din Mobilă de bucătărie

Vezi toate →

Intrebari Frecvente

Unde găsesc Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm la cel mai mic preț?
Cel mai mic preț este 328,50 RON la Mobiladeko. Comparăm 2 oferte de la magazine de încredere.
Cine produce Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm?
Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm este de la brandul MobilaDeko.
Din ce categorie face parte Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm?
Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm face parte din categoria Mobilă de bucătărie. Vezi mai multe produse similare pe pagina categoriei.
Cât costă Masca Chiuveta Vio Alb 80x60x85 cm?
Prețul variază între 328,50 RON și 350,40 RON în funcție de magazin.