zeci de magazine·Casă, Bricolaj & Grădină

homelib
Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc

MobilaDeko

Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc

★★★★☆3.3
Scor ofertă homelib (cum îl calculăm)
Mobiladeko
388,50 RON518,00 RON-25%
Cumpără de la Mobiladeko
1 alte oferte, până la 414,40 RON ↓
BrandMobilaDekoCategorieMobilier de baieMagazine2

Descriere

Material : Corp : MDF furniruit - Nuc Front : MDF furniruit - Nuc Dimensiuni Corpuri : Oglinda: 81x98x25cm Culori disponibile : Nuc Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare...

Citește mai mult

Toate ofertele

Oferte (2)

  • Mobiladeko
    518,00 RON
    388,50 RON
    -25%
    Cumpără
  • MobilaChic
    518,00 RON
    414,40 RON
    -20%
    Vezi

Alte produse MobilaDeko

Recomandate din Mobilier de baie

Vezi toate →

Intrebari Frecvente

Unde găsesc Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc la cel mai mic preț?▼
Cel mai mic preț este 388,50 RON la Mobiladeko. Comparăm 2 oferte de la magazine de încredere.
Cine produce Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc?▼
Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc este de la brandul MobilaDeko.
Din ce categorie face parte Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc?▼
Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc face parte din categoria Mobilier de baie. Vezi mai multe produse similare pe pagina categoriei.
Cât costă Oglinda Venice, 81x98x25cm, Nuc?▼
Prețul variază între 388,50 RON și 414,40 RON în funcție de magazin.